ENDÜSTRİYEL KAPILAR VE KEPENK

ENDÜSTRİYEL KAPILAR VE KEPENK

Endüstriyel Kapılar:

Fabrika girişlerinde ,özel yükleme alanlarında , depolama alanlarında üst düzey bir işlev sağlayacak sağlam , güvenilir ,uzun ömürlü kapılardır. Güçlü sistemleriyle yalıtım özelliğine sahip ve sızdırmaz yapıdadırlar. Endüstriyel kapının dört bir tarafı su sızdırımını azaltmak üzere donatılmıştır. Endüstriyel kapı güvenli emniyet sistemine sahiptir. Korunacak cismi ; araba , depo , malzeme vs. sıcaktan-soğuktan , tozdan arıtan havayı muhafaza etme görevini yerine getiren endüstriyel kapılar, istenilen boyutlarda bulunabilir. Endüstriyel kapıların bakımı yapıldığında kullanımı uzun dönemli kapılardır.

Seksiyonel Kapı:

Yoğun ve hızlı trafik akışının olduğu tesislerde poliüretan dolgulu, çelik ya da alüminyum kaplı, emniyetli, görüş özelliği sunan, ısı ve toz yalıtımı sağlayan, uzun ömürlü, istenilen boyutlarda üretilebilen endüstriyel kapı sistemleri; garaj kapısı, hangar kapısı, fabrika kapısı gibi ihtiyaçları karşılarken endüstriyel pekçok tesis tarafından da oldukça yoğun talep görmektedir. 

Çalışma trafiğinin yoğun olduğu kapılardır. Poliüretandan üretilmiş sandviç panellerden oluşan sağlam gövdeye sahip seksiyonel kapılar yangınlara, kuvvetli rüzgara, parmak sıkışmalarına karşı güvenlik önlemleri olan, sürtünme ve darbeden etkilenmeyecek şekilde tasarlanmış olup maksimum güvenlik ve kullanım sağlayarak fabrikalar, depolar, hangarlar, istasyonlar vb. endüstriyel sektörler için ideal çözümler sunmaktadır.

İşyeri Kepenk Sistemleri:

Günümüzde iş yeri güvenliğinin ertelenemeyecek kadar önem kazandığı yadsınamaz. Kötü amaçlı kişilerin saldırılarından korunmak, hırsızlığı önlemek, olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için önlem almak kaçınılmazdır. Bu önlemlerin başında panjur ve kepenk sistemleri gelmektedir. İşyeri kepenk sistemleri, mimari tasarımları da göz önünde bulundurarak modern ve güvenilir çözümler sunmaktadır. 

Kepenk sistemleri kapalı iken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, iş yeri sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında geliyor. 

Her çeşit mimari tasarım ve çevreye uyum sağlayarak, vitrininize estetik bir görünüm kazandıran kepenklerimiz binalarınızı ve iş yerlerinizi yıllarca korumaya devam eder. 
Copyright © 2022 DZCYAPI | Gizlilik ve Çerez Politikası | KVKK ve Aydınlatma Metni | Tüm hakları saklıdır.