30

YILLIK TECRÜBE

DZC YAPI, inşaat sektörlerindeki 30 yıllık tecrübesiyle standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen uzman ekip ruhuna sahip bir firmadır.

 Tasarım ve cephe uygulaması alanlarında 2014 yılından bu yana çalışma yürüten firmamız, modern mimarinin ilkelerine paralel olarak hizmet vermekte, projelerin temel aşamalarında, kaliteyi ve estetiği ortaya çıkaran detayları profesyonelce ele almaktadır.

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz

DZC YAPI kalite ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile cephe kaplama sistemlerinde kendini daima daha ileriye taşımayı hedefler.

Misyonumuz

DZC YAPI olarak kalite bilinci ve takım anlayışı ile çağdaş teknolojiye egemen, uluslararası standartlarda çözümler sunan lider bir kuruluş olmak en önemli prensibimizdir.

Müşterilere beklediklerinin ötesinde bir hizmet sunmak ve hizmet sonrası da sürekli yanlarında olmak, pazarda rekabet edebilme yeteneğini maksimum düzeyde tutmak var olma amacımızdır.

Çözüm Ortaklarımız

DZC Yapı

DZC YAPI, inşaat sektörlerindeki 30 yıllık tecrübesiyle standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen uzman ekip ruhuna sahip bir firmadır

Bize Ulaşın

Tel : 0380 512 00 95
          0380 512 00 95
E-Mail : info@dzcyapi.com

Copyright © 2022 DZCYAPI | Gizlilik ve Çerez Politikası | KVKK ve Aydınlatma Metni | Tüm hakları saklıdır.

Uzunmustafa mah. Kuyumcuzade Bulvarı No:32/A Merkez / DÜZCE